12.06.2016

Windsurfte 10 en önemli ipucu

Bir profesyonelden ders almak. 
8 nokta ardından gelen emin bir eğitmen, sadece bir arkadaş değil, bu seni daha iyi tekniği verir; hayal kırıklığı azaltmak, daha hızlı öğrenmenize yardımcı olur


10 Rüzgar Sörfü ipucu!


Spora yeni başlayanlar için, bu genel olarak rüzgar sörfü için en iyi on ipuçları! Bu size ilerleme yardımcı olacak, ve bu sporu aynı zamanda eğlenceli hale getirecek.1. Rüzgar hep arkanda. Hiç rüzgar nereden geldiğini çözemedim bir acemi olarak, ama her zaman sırt üstü rüzgar devam edersen o zaman hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

2. Önüne bak! Eğer önümüzdeki manevra içine arıyorsanız, o zaman bu kolay tamamlamak için yapacak.

3. Uygulama. (Makul) şartları oraya git, eğer çok rüzgarlı ise, bir dene bakalım, eğer sadece 2 dakika için bile olsa ne olursa olsun. Eğer çok rüzgar yoktur, suyun üzerine çıkıp, Hafif Rüzgar freestyle yapmak. Buralarda eğlenmek ortalığı.

(Vb zihin gelgitler edin, tehlikeli koşullar çıkmam)

5. Gerinin. Her zaman daha fazla şey öğrenmek için kendini zorluyorsun emin olun. Daha büyük bir yelken ya da küçük bir pansiyon alarak olup olmadığını, gidin, deneyin ve sonra normal kit dön ver. Tekniğin sürekli iyileştirilmesi ulaşabilirsiniz.

6. Konsantre ol! Belirli bir amacı var nerede oturumları ayarlayın. Örneğin sadece waterstart öğrenmeye çalışıyorum 40 dakika harcamak. Bu manevra konsantre, iki ya da üç kez yapabilirsiniz, hedefinize ulaşmış olacaksınız ve normal sörf oturumları içinde, bu mükemmel olacak.

7. Gerçekçi hedefler! Rüzgar Sörfü için gerçekçi hedefler koymak, onlara ulaşmak yoksa kendine bu kadar yüklenme. Eğer boyut gol lokma kendinizi ayarlarsanız o zaman motive tutmak ve daha büyük hedefe ulaşmak olacaktır!

8. Kit ve tekniğini kullan, gücünü değil! Waterstart olup olmadığını öğrenmek ve kaba kuvvet yerine daha iyi bir teknik kullanılacağını öğrenmek için yelken pozisyon ilk bölümü. Genellikle kadınlar erkeklerden daha çabuk öğrenirler, bu yüzden!

9. Bir profesyonelden ders almak. 8 nokta ardından gelen emin bir eğitmen, sadece bir arkadaş değil, bu seni daha iyi tekniği verir; hayal kırıklığı azaltmak, daha hızlı öğrenmenize yardımcı öğrenmek gerekir. Herhangi bir bina gibi, Rüzgar Sörfü için iyi bir temel ister.

10. Arkadaşları ile sörf! Rüzgar Sörfü her zaman arkadaşlarım ile birlikte yarış, birlikte yeni hareketler öğrenmek, büyük sosyal bir spor ve bu değerlendirmelisin olduğum için geliştirilmiş buldum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder