17.05.2014

Windsurf Eğitimi ve Kiralama


aruzgarsorfu-okulu

Windsurf öğrenmek için, bodrum turgutreis avta sahili; kumlu , sığ ve rüzgarlı yapısıyla gerçekten windsurf öğrenmek için mükemmel bir yapıya sahiptir. Bilindiğinin aksine, herhangi bir sağlık problemi olmayan heryaştan insan windsurf eğitimi alabilir.

Windsurf eğitimi toplam 6 saat sürmektedir. Bu eğitimin 2,5 saati eğitmenlerimizle, diğer 3,5 saati öğrendiklerinizi suda uygulamasında oluşmaktadır. Bu 6 saatlik başlangıç kursundan sonra, kendi başına ruzgarsorfu ( windsurf) yapabiliyor olacaksınız.


ruzgarsorfu-kiralamaBu 6 saatlik windsurf eğitimden sonra , diğer saatlik, günlük, haftalık veya 15 günlük kiralama paketlerinden yararlanabilirsiniz. Windsörf eğitmenlerimiz yaklaşık 10 senelik su sporları tecrübesine sahip, sertifikalı, sabırlı ve güleryüzlüdür. Kara ve su eğitimi olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır.

Kara Eğitimi : Bu bölümde rüzgar hakkında ve windsurf malzemeleri hakkında genel bilgi verilir. Rüzgarda hangi yönlerde gidelebileceği, windsurf takımının nasıl kurulacağı hakkında genel bilgi sahibi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder